[Erp5-poland] lingwistyka stosowana - czesc pierwsza

Jacek Medrzycki jacek w erp5.pl
Pon, 22 Sty 2007, 11:52:01 CET


bartek napisał(a):
> Witam
>
> Czy ktoś ma jakiś pomysł jak można by po naszemu nazywać "business 
> templates"? Nazwa "szablon agregujący logikę biznesową aplikacji" 
> jakoś do mnie nie przemawia ;)
jeśli chodzi o krótką nazwę używaną w rozmowach "między nami 
informatykami", to proponuję mówić "betki".
Dla celów formalnych może jednak zostawić nazwę oryginalną, nawet w 
polskiej dokumentacji.
Jacek



More information about the Erp5-poland mailing list