[Erp5-poland] lingwistyka stosowana - czesc pierwsza
Jacek Medrzycki
jacek w erp5.pl
Pon, 22 Sty 2007, 11:52:01 CET
bartek napisał(a):
> Witam
>
> Czy ktoś ma jakiś pomysł jak można by po naszemu nazywać "business
> templates"? Nazwa "szablon agregujący logikę biznesową aplikacji"
> jakoś do mnie nie przemawia ;)
jeśli chodzi o krótką nazwę używaną w rozmowach "między nami
informatykami", to proponuję mówić "betki".
Dla celów formalnych może jednak zostawić nazwę oryginalną, nawet w
polskiej dokumentacji.
Jacek
More information about the Erp5-poland
mailing list